در صورتی که سوال یا مشکلی دارید به لیست پرسش‌های متداول نگاهی بیاندازید شاید پرسش شما قبلا پاسخ داده شده باشد.

خدمات و پشتیبانی

دنتال در تمام طول هفته حتی روزهای تعطیل از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ۱۲ آماده ارائه کلیه خدمات از طریق تلفن، ایمیل، و تیکت می‌باشد و در سریع‌ترین زمان ممکن به کلیه درخواست‌ها پاسخ داده می‌شود.
تیم دنتال با توجه به ماهیت کار خود بیشتر درخواست‌های پشتیبانی فنی را از راه‌دور و از طریق اینترنت ارائه می‌کند و نیازی به مراجعه حضوری ندارد و در مواقع بحرانی که مشکلات ممکن است سخت‌افزاری باشند با هماهنگی کارشناسان و نمایندگانی که در تعدادی از شهرهای ایران دارد نسبت به رفع مشکل اقدام خواهند نمود.

با توجه به نیازسنجی اصولی و مشاوره‌های کارشناسی تیم دنتال تا حد ممکن تلاش می‌شود به دقیق‌ترین و کاملترین صورت ممکن نیازهای مراکز دندانپزشکی پاسخ داده شود اما چنانچه دنتال در انجام تعهدات خود ناموفق بود و موفق به جلب رضایت مشتری نشد تا ۳۰ روز پس از اجرای پروژه در صورت عدم نقض مفاد گارانتی‌نامه، امکان بازگشت وجه به صورت کامل وجود دارد.

این موارد به صورت مجزا در قرارداد هر یک از پروژه‌هایی که توسط دنتال اجرا می‌شود ذکر شده است.
مشاوره‌های فنی تا یک ساعت رایگان است و در صورت خرید محصول و یا اجرای پروژه توسط دنتال نیز هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. هزینه پشتیبانی نیز شامل گارانتی بوده و مگر در موارد نقض گارانتی شامل هزینه‌ای نمی‌شود.
تمامی خدمات دنت‌آل به همراه آموزش به اپراتوری که از سمت مرکز معرفی شده است می‌باشد و در صورت نیاز به تکرار آموزش و یا تغییر اپراتور هزینه جداگانه دریافت خواهد شد.

وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل

تعرفه‌های بسته‌های از پیش تعریف شده را در قسمت پلن‌های طراحی وب دنت‌آل می‌توانید مشاهده کنید. پیشنهاد می‌شود پیش از انتخاب از طریق بخش مشاوره ابتدا با کارشناسان ما مشورت نمایید.

بله. هزینه پرداختی شما برای وب‌سایت تنها یکبار انجام می‌شود اما در سال‌های بعد برای تمدید پشتیبانی، هزینه دامنه و هزینه هاستینگ مورد مبلغی جزئی دریافت می‌شود که متناسب با پلن انتخابی شما متفاوت است.

به عنوان یک پزشک یا یک مدیر حرفه‌ای استفاده از ایمیل‌هایی مانند Yahoo, Gmail, Hotmail و … از اعتبار شما به شدت می‌کاهد. شما پس از ثبت دامنه (نام سایت) میتوانید آدرس ایمیلی به شکل مثلا contact@drdentist.com داشته باشید که قسمت قبل از @ اختیاری و قسمت پس از آن آدرس سایت شما می‌باشد و از این به بعد می‌توانید این ایمیل را روی کارت و تبلیغات خود استفاده کنید. البته اگر به یاهو یا جیمیل عادت کرده‌اید این امکان وجود دارد که یک کپی از ایمیل‌هایتان را روی ایمیل شخصیتان در یاهو و جیمیل و … دریافت کنید.

چنانچه شما دامنه را ثبت کرده باشید مالک آن شما خواهید بود اما در صورت استفاده از دامنه‌های تحت اختیار ما مالکیت آن برای دو سال اول با دنتال و سپس در صورت تمایل با دریافت هزینه به شما منتقل خواهد شد.

به دلیل اینکه خدمات دنتال با کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت پایین ارائه می‌شود سرورهای آن تنها برای استفاده از سایت‌های تحت پوشش خود طراحی و بهینه سازی شده است و برای جلوگیری از فشاری که سایت‌های دیگر می‌تواند روی آن داشته باشد اجازه استفاده از سایت‌های دیگر روی آن نیست و بابت سایت‌های دیگر هزینه‌های جداگانه دریافت می‌شود. در این مورد با بخش فروش تماس بگیرید.

برندینگ و مارکتینگ

برندینگ یا برندسازی شاخه‌ای از تبلیغات است که به معرفی و رشد نام شما در شغل و حرفه‌ی خود می‌پردازد.

در صورت رعایت نکات و راهکارهای دنتال، این انتظار وجود دارد که کسب و کار شما شاهد رشد باشد و در بازه‌های زمانی مختلف این آمار به اطلاع شما خواهد رسید اما تبلیغات و بازاریابی تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی است که شما در تبلیغات سنتی نیز قطعا با آن‌ها مواجه بوده‌اید و هیچ اطلاعی از میزان اثربخشی آن‌ها به دست نیاورده‌اید.

خیر، شیوه تبلیغات ایمیلی روش‌های خاص خود را دارد که بایستی از آنها استفاده شود و ارسال ایمیل انبوه از سرورهای دنت‌آل بدون رعایت این نکات مجاز نمی‌باشد.

دنتال دارای تیم تبلیغاتی قدرتمندی است که تمام خدمات تبلیغاتی و چاپ و … را انجام می‌دهد اما پیشنهاد می‌شود برای تبلیغات اصولی و اثربخش از طرح‌ها و روش‌های دنتال بهره‌مند شوید.

به دلیل اینکه خدمات دنتال با کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت پایین ارائه می‌شود سرورهای آن تنها برای استفاده از سایت‌های تحت پوشش خود طراحی و بهینه سازی شده است و برای جلوگیری از فشاری که سایت‌های دیگر می‌تواند روی آن داشته باشد اجازه استفاده از سایت‌های دیگر روی آن نیست و بابت سایت‌های دیگر هزینه‌های جداگانه دریافت می‌شود. در این مورد با بخش فروش تماس بگیرید.

فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره تلفن‌های پشتیبانی تماس بگیرید.

از طریق راه‌های زیر با ما در تماس باشید:

دفتر تهران: ۰۲۱۶۶۵۹۲۷۴۱

دفتر شیراز: ۰۷۱۳۶۲۷۴۵۸۲

ایمیل: support@dentall.ir

نشانی: تهران – خیابان اسکندری جنوبی،کوچه طوس غربی،پلاک ۲